0 800 307 555
0 800 307 555

Кращі картки для оплати комуналки

Кредитки, якими зручно і вигідно платити за квартиру

Вистоювати черги в касу (не важливо де – в банку або на пошті), щоб оплатити комунальні послуги – пережиток минулого. Це дорого, клопітно, утомливо, а сьогодні ще й небезпечно: є «шанс» підхопити інфекцію. Куди простіше робити це з дому, за допомогою смартфона або ноутбука, сидячи в улюбленому кріслі. Ми обрали кілька карток, які для цього підходять найкраще.

Кредитна картка monobank | Universal Bank

Кредитний ліміт
До 100 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Призер FinAwards 2020
 • Огляд картки від Finance.ua
 • Безкоштовне оформлення і обслуговування
 • Кешбек до 20% на певні категорії покупок
 • Безкоштовна доставка карток кур'єром: Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів та Запоріжжя
 • Зняття готівки в будь-якому банкоматі за єдиними вигідними тарифами
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Картка monobank – це перша картка, про яку хотілося розповісти в добірці. Вона не потребує представлення, незважаючи на те що увірвалася на ринок відносно недавно. Саме «увірвалася», тому що кожен рік у неї з'являється приблизно 1 мільйон нових власників. Одна з причин такої популярності – продуманий і зручний мобільний додаток. За пару натискань і свайпів в ньому можна зробити будь-який платіж або інші дії: відкрити депозит, оформити розстрочку, додаткову пластикову або віртуальну карту і т.п. Ну, і, звичайно ж, оплатити комуналку. Більш того, зробити це можна без комісії навіть в рахунок кредитних коштів! А пільговий період, який триває 60 днів, дозволяє погасити борг перед банком тоді, коли буде зручно.

Розробники програми змогли зробити цей процес максимально простим навіть в телефоні. Щоб налаштувати оплату потрібно відкрити програму і вибрати «Інші платежі» –> «Комуналка і інтернет»:

Потім натискаємо на плюс («Додавання адреси») і вказуємо свої дані:

Після цього в розділі «Комуналка і інтернет» ваша адреса буде відображатися постійно. Система сама визначить ваші особисті рахунки в більшості комунальних підприємств і відобразить суму поточної заборгованості (якщо така є), а повідомлення про оновлення рахунків будуть приходити кожен місяць. Тобто вводити суми вручну не доведеться, що дуже зручно. Якщо якесь із підприємств система не підтягла автоматично, його завжди можна додати самому, ввівши код ЄДРПОУ або номер рахунку в форматі IBAN.

Для оплати комуналки потрібно просто поставити галочки навпроти кожного з платежів і натиснути «Сплатити» внизу екрану, де буде відображатися підсумкова сума платежу.

При бажанні можна оплачувати комуналку відразу за кількома адресами. Оплачуючи в monobank, наприклад, рахунки по трьох квартирах, можна заощадити на комісіях до 100 гривень. Якраз вистачить на мобільний зв'язок, якій, до речі, також можна оплатити без комісії.

Висновок: на наш погляд monobank спростив цей процес настільки, наскільки це взагалі було можливо.

Кредитна картка «Універсальна» ПриватБанку

Кредитний ліміт
До 50 000 грн
Ліміт без довідки
До 50 000 грн
Пільговий період
До 55 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Переможець FinAwards 2020
 • Відсоток на залишок - 6%
 • Безкоштовне смс сповіщення
 • Платіть з Mastercard – вигравайте подорож Україною!
 • Акція Повний кешбек
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayWave / PayPass Платіжна система Visa Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

«Універсальна» – наймасовіша кредитка в Україні. До неї додається без перебільшення найбільш функціональний інтернет-банк Приват24. У «Приваті» уважно стежать за тим, що відбувається на ринку комунальних послуг. Не встигли ввести плату за доставку/розподіл газу – в Приват24 вже є відповідний шаблон. Уклали договір з Viasat по кабельному телебаченню – не сумнівайтеся, Приват24 підтягне необхідні реквізити для оплати.

Чому «Універсальна» не на першому місці в добірці? Через комісії в 1-3 гривні, яка супроводжує більшість комунальних платежів. Це, звичайно, не критично і явно дешевше, ніж платити в касах банків і на пошті. Але, тим не менш, вона є (хоча раніше у свій час не було). Та й реалізований процес оплати в «Приваті» це не так зручно, як у monobank.

Кредитна картка «Велика п'ятірка» ТАСкомбанку

Кредитний ліміт
До 100 000 грн
Ліміт без довідки
До 30 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
150 грн
 • Кешбек до 2 %
 • Відсоток на залишок - 10%
 • Безкоштовне смс сповіщення
 • Програма лояльності для справжніх друзів
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

«Велика п'ятірка» від ТАСкомбанку відрізняється від інших карт тим, що оплачуючи нею комуналку, можна отримувати кешбек в розмірі 1% від суми. Причому, незалежно від того, якими грошима буде проводитися оплата – своїми або кредитним. Кешбеком потім можна гасити заборгованість по кредитці або виводити його на будь-яку іншу банківську картку. Всього можна заробити за місяць 777 гривень.

Деякі умільці поєднують можливість заробляти кешбек по «Великий п'ятірці» з функціональної міццю Приват24. Для цього треба підв'язати карту «Таскому» до приватівського інтернет-банку і прямо в ньому оплачувати нею комунальні послуги. Деякі використовують цю карту для оплати через системи Portmone і Easypay. Правда, отриманий кешбек «з'їдає» комісія, яку бере «Приват» і системи платежів.

Кредитна картка «Card Blanche Online» Ідея Банку

Кредитний ліміт
1 000 - 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 75 000 грн
Пільговий період
До 92 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Кешбек до 10% та постійний кешбек 5% в ONLINE
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Гарна новина – «комунальний» кешбек по цій карті може бути аж 5%, якщо платити кредитними грошима. Погана – на більшість комунальних платежів він не поширюється. Заробляти можна, оплачуючи з Card Blanche Online, наприклад, інтернет, кабельне телебачення, поповнюючи мобільний. А плата за електроенергію, газ, воду, вивіз сміття пройде без кешбеку. Для зручності картку від Ідея Банку, як і «Велику п'ятірку», можна додати в Приват24. Комісії будуть ті ж, що і оплата карткою ПриватБанку. Якщо на карті є залишок власних коштів, банк нарахує на нього 10%.

Дебетова картка New Card Укрсиббанку

Як і попередня картка, NEW Card від Укрсиббанку також дозволяє заробляти 5% кешбеку за розрахунки в мережі Інтернет. Але її перевага в тому, що кешбек нараховується на всі без винятку комунальні платежі. Оскільки картка дебетова, то мова йде про оплату власними грошима. Максимальна сума кешбеку, яку можна заробити в місяць, обмежена – 500 гривень. Виплачується він раз на місяць.