Кредитні картки, які «зігріють» ваш гаманець влітку 2023

Огляд Finance.ua

До повномасштабного вторгнення росії в Україну пропозицій кредитних карток було так багато, що розбігалися очі. І вирішити, яку картку краще оформити, було не так просто. Але зараз ситуація суттєво змінилася – банки неохоче дають кредитний ліміт, економлять на кешбеці, запроваджують комісії за неактивність.
Зміст

Проте цікаві варіанти зручних і вигідних для клієнта карток все ще є.

Finance.ua проаналізував найвигідніші пропозиції від банків на початок літа. З цими кредитками не лише зручно, а й вигідно.

Кредитна картка «Very Card» Таскомбанку

Кредитна картка Very Card Таскомбанку – нещодавно на ринку, але вже встигла полюбитися справжнім поціновувачам вишуканих банківських продуктів. Картка увібрала в себе всі переваги інших продуктів Таскомбанку.

Банк нараховує кешбек до 3% на всі покупки у супермаркетах, АЗС, аптеках і медичних установах, а також за оплату комунальних платежів через застосунок TAS2U.

Фактично, маючи на руках картку Very Card, можна «окешбечити» більшість карткових розрахунків. Причому банк нараховує кешбек при розрахунках цією карткою як кредитними, так і своїми коштами (за розрахунки кредитними грошима кешбек буде більшим). З такою карткою постійно відчуваєш, як частина грошей повертається назад.

Максимальна сума кешбеку на місяць – 777 гривень «брудними» (до відрахувань), а виводити його на картку та користуватися заробленим можна хоч щодня (мінімальна сума виведення – 1 гривня). Головне – не забувати вивести кешбек в останній день кожного кварталу (березень, червень, вересень та грудень), бо він може «згоріти».

Окрема фішка картки – можливість зняти кредитні кошти без комісії. Щоправда, така операція не ввійде в пільговий період, але якщо терміново знадобиться готівка – це дуже зручний варіант.

До речі, пільговий період триває до 62 днів і розповсюджується на всі операції окрім операцій зняття готівки. Кредитний ліміт по картці – до 100 тис. грн.

Кредитна картка «ВсеМожу Online» ПУМБ

Віртуальна кредитна картка «всеМОЖУ Online» – лауреат престижної премії FinAwards-2023 у номінації «Найкраща кредитна картка» та постійний учасник нашого щомісячного огляду «Комбінація карток для максимального кешбеку».

Зі «всеМОЖУ Online» українці зможуть оцінити усі переваги кредитної картки, а саме: здійснювати купівлі карткою за рахунок кредитних коштів, здійснювати перекази та знімати кошти, поповнювати мобільний рахунок та сплачувати за комунальні послуги без комісії, отримувати кешбек та інше. До речі, максимальна сума кешбеку на місяць – 500 грн.

Відкриття та обслуговування «всеМОЖУ Online» – безкоштовне. При здійсненні покупок, ні за що (окрім відсотків, у разі вильоту з грейс-періоду) платити не треба. Також, на усі операції діє пільговий період до 62 днів, а комісія за зняття та перекази кредитних коштів становить лише 2,99%.

Картку можна оформити в мобільному застосунку ПУМБ Оnline, не виходячи з дому (для діючих клієнтів банку), а також у будь-якій точці продажу банку.

Кредитна картка sportbank

Ще однією карткою, на яку варто звернути особливу увагу, є кредитна картка від sportbank – мобільного банку, що працює на ліцензії Таскомбанку. У травні банк активно роздавав кредитні ліміти, тож тим, кому не пощастило в інших банках, можуть пошукати удачу тут.

Карта заточена насамперед під тих, хто веде активний спосіб життя: безліч спортивних магазинів, спортклубів, фітнес-центрів, продавців спортивного харчування й інвентарю пропонують непоганий кешбек (від 5 до 15%) на свої товари та послуги.

Але це не єдина перевага карти. Банк стабільно останні місяці пропонує кешбек на оплату комунальних платежів, хай і невеликий, лише 1%, зате на все, включаючи оплату домашнього інтернету.

Крім того, періодично проводяться різноманітні акції для клієнтів (так, узимку для тих, хто тримає 10 тис. гривень на ощадному рахунку «Рюкзак», банк давав кешбек на покупки у супермаркетах у розмірі 1,5%).

Кредитна картка izibank

izibank також активно роздавав у травні кредитний ліміт, який може сягати 200 тис. гривень. Щоб залишатися в пільговому періоді і не переплачувати, банк дає 62 дні, що вже стали стандартними.

Картка дуже сподобається тим, хто нерідко ходить у магазин, адже останні півроку банк стабільно пропонує своїм клієнтам 1,5% кешбеку на покупки в супермаркетах, причому як за кредитні, так і за свої гроші.

Відкривши паралельно з кредитною віртуальну картку, можна скористатися послугою поточного рахунку до запитання «Заначка»: на ньому зручно зберігати свої кошти під пристойні 10% річних.

У будь-який момент, коли потрібно поповнити картку, можна перекинути кошти з «Заначки» на картковий рахунок; в решту часу ваші гроші приноситимуть додатковий дохід у вигляді відсотків. Тому навіть якщо банк не виділив кредитний ліміт, картка все одно активно використовуватиметься.

Картка з кредитним лімітом «Найкраща» від Акордбанку

Ця картка є надбанням небагатьох, бо банк вкрай неохоче виділяє на неї кредитний ліміт. Серед учасників форуму на Finance.ua лише двом за останні півтора роки вдалося його отримати.

Тим ціннішим є те, що так складно дістається. Банк дає досить щедрі відсотки кешбеку (найчастіше вище, ніж в інших банків) на дві обрані категорії. Тому той, кому вдасться отримати «Найкращу» з кредитним лімітом, точно в ній не розчарується.