0 800 307 555
0 800 307 555

Кредитні картки для постійних клієнтів

Добірка кобрендингових кредиток

Конкуренція змушує банки створювати нові продукти для досвідчених клієнтів. Так з'явився особливий вид банківської картки – кобрендингова. Це свого роду гібрид дисконтної карти якогось магазину (або мережі магазинів) і банківської кредитки. Власники таких карток можуть одночасно користуватися позиковими грошима, а також отримувати додаткові знижки і бонуси при розрахунках в магазинах партнерів. Ми підібрали для вас кілька кобрендингових кредитних карток, розраховуючись якими в конкретних магазинах, можна отримувати подвійну вигоду.

Від звичайних кредиток кобрендингові картки відрізняються і візуально. Вони, як правило, оформлені в більш яскравих тонах і, крім назви банку і платіжної системи, на них видно логотип компанії-партнера. Від таких карток виграють всі: банки отримують додаткове коло клієнтів, торгова мережа або програма лояльності – рекламу, а клієнти – можливість заробити додатковий бонус або кешбек.

Кредитна картка «Vodafone Bonus Card» ОТП Банку

Кредитний ліміт
До 300 000 грн
Ліміт без довідки
До 50 000 грн
Пільговий період
До 55 діб
Обслуговування
360 грн
 • Кешбек до 8%
 • Зняття готівки без комісії
 • Безкоштовне відкриття та обслуговування картки з магнітною стрічкою в перший рік користування
 • 1 000 бонусів та 12 ГБ 3G інтернету при відкритті картки
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayWave Платіжна система Visa

Випускаючи цю кобренд-картку, ОТП Банк зробив ставку на клієнтів мобільного оператора Vodafone. Розраховуючись нею в торгових мережах, власники заробляють бонуси, які потім можна обміняти на безліч подарунків від мобільного оператора:

 • поповнення мобільного телефону;
 • пакети безкоштовних хвилин для дзвінків по Україні та за кордоном;
 • пакети 3G інтернету, SMS і MMS.
 • подарунки від відомих магазинів, ресторанів, АЗС і турагентств.

Кількість бонусів, які можна заробити, не обмежена. Причому їх можна отримати, витрачаючи як свої, так і кредитні кошти. Вже після перших розрахунків клієнт отримує 1000 вітальних бонусів. Ще 1200 бонусів можна заробити за рік, якщо щомісяця робити від 5 розрахунків карткою на будь-яку суму.

Кредитна картка «Fishback» Райффайзен Банку Аваль

Кредитний ліміт
5 000 - 250 000 грн
Ліміт без довідки
До 25 000 грн
Пільговий період
До 57 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Перші 30 днів Банк повертає 20% від витрат
 • З 31 дня діють постійні знижки
 • Відсоток нараховується за будь-які розрахунки у торгових мережах та мережі інтернет
 • Отримуйте кешбек при безготівковому розрахунку картою
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Ця кредитка порадує учасників програми лояльності Fishka. Тих, хто часто отоварюється в магазинах електроніки «Алло», в мережі супермаркетів «Фуршет» і магазинах багатьох інших відомих брендів. Наразі партнерами програми є 125 інтернет-магазинів і близько 30 компаній зі звичайними торговими точками. Розраховуючись в них карткою «Fishback», можна отримати до 10% кешбеку у вигляді бонусів, які потім у них же можна витратити. Особливо вигідною ця картка буде для автолюбителів, які заправляються на «ОККО». Вони отримають 4 гривні постійної знижки на кожному літрі бензину і 1,5 гривні – на кожному літрі газу.

Для оформлення кредитки «Fishback» не потрібна довідка про доходи, але банк вкрай прискіпливо буде вивчати вашу кредитну історію. Крім того, доведеться сплатити страховку в розмірі 0,7% від суми заборгованості на кінець пільгового періоду (мінімум – 15 грн).

Кредитна картка «ЕКО-Максимум» Альфа-Банку

Кредитний ліміт
500 - 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 75 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Доставка карти фахівцем Банку
 • Зняття готівки без комісії за рахунок кредитних коштів у будь-якому банкоматі
 • Розстрочка до 24 міс під 0,01% річних
 • Бонусна програма «Еко»
 • Без комісії за конвертацію валюти
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

У вас під будинком «ЕКО-Маркет»? Тоді зверніть увагу на кредитку від «Альфи» «ЕКО-Максимум». Картка бере участь в бонусній програмі цієї продуктової мережі – за всіма платежами, проведеними карткою, включаючи комуналку та інтернет-оплати, нараховується 2% бонусів «чистими», які потім можна легко отоварити в «ЕКО-Маркеті».

Випуск і річне обслуговування за карткою – безкоштовне, але береться плата 15 гривень за СМС-банкінг. Втім, якщо використовувати мобільний додаток Alfa-Mobile, можна перемкнути канал повідомлень з СМС на push і отримувати повідомлення безкоштовно.

Кредитная карта «Фокс Клуб» Альфа-Банка

Кредитний ліміт
500 - 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 75 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Розстрочка до 24 міс під 0,01% річних
 • Доставка карти фахівцем Банку
Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Спільна картка Альфа-Банку та магазину «Фокстрот» буде цікава клієнтам цієї мережі супермаркетів електроніки. Розраховуючись нею в «Фокстроті», будете заробляти бонуси – 1% від суми, які стануть доступні на 15-й день після купівлі. Після цього бонусами можна оплатити наступні покупки в «Фокстроті».

Випуск і річне обслуговування за карткою безкоштовне, береться лише плата – 15 гривень – за СМС-банкінг, який, як і за іншими картками «Альфи», можна вимкнути, перейшовши на push-повідомлення.