Картки для постійних клієнтів

Добірка кобрендингових кредиток і дебетових карток

У гонитві за новими клієнтами банки вигадали новий продукт — кобрендингова кредитна картка. Це своєрідний гібрид дисконтної картки якогось магазину (або мережі магазинів) і банківської кредитки. Власники таких карток можуть одночасно і користуватися позиковими грошима, і отримувати додаткові знижки й бонуси при розрахунках в магазинах партнерів.
Зміст

Finance.ua проаналізував банківські пропозиції та підібрав кілька кобрендингових карток (кредитних і дебетових), розраховуючись якими в конкретних магазинах, можна отримувати подвійну вигоду.

Усе, що потрібно знати про картки – в нашому телеграм-каналі. Там ми також пишемо й про інші банківські продукти.

Кредитна картка «ЕКО-Максимум» Альфа-Банку

Кредитний ліміт
500 - 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 75 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Доставка карти фахівцем Банку
 • Зняття готівки без комісії за рахунок кредитних коштів у будь-якому банкоматі
 • Розстрочка до 24 міс під 0,01% річних
 • Бонусна програма «Еко»
 • Без комісії за конвертацію валюти
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Неподалік від вашого будинку є «ЕКО-Маркет»? Тоді зверніть увагу на кредитку від Альфа-Банку «ЕКО-Максимум». Картка бере участь у бонусній програмі цієї продуктової мережі — по всіх платежах, проведених карткою, включаючи комуналку та інтернет-оплати, нараховується 2% бонусів «чистими», які потім можна легко отоварити в мережі магазинів «ЕКО-Маркет».

Випуск і річне обслуговування по картці — безкоштовне, але береться плата 15 гривень за SMS-банкінг. Втім, якщо використовувати мобільний додаток Sense Super App, можна переключити канал повідомлень з SMS на push і нічого не платити банку.

Кредитна картка «Fishback» Райффайзен Банку

Кредитний ліміт
1 000 - 250 000 грн
Ліміт без довідки
До 25 000 грн
Пільговий період
До 57 діб
Обслуговування
600 грн
 • Переможець FinAwards 2022 і срібний призер FinAwards 2023 «Стійкий банк»
 • Fishback (повернення балами на картку Fishka): 2 грн/л за бензин/ДП; 1 грн/л балами за газ; 5% за товари магазину, кафе та ресторанів (крім тютюну та стартових пакетів)
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Ця кредитка порадує учасників програми лояльності Fishka. Тих, хто часто отоварюється в магазинах електроніки «Алло», в мережі супермаркетів «Фуршет» і магазинах багатьох інших відомих брендів.

Наразі партнерами програми є 148 інтернет-магазинів і близько 30 компаній. Розраховуючись в них картою «Fishback», можна отримати до 15% кешбеку у вигляді бонусів, які потім у них же можна витратити.

Особливо вигідною ця картка буде для автолюбителів, які заправляються на АЗС «ОККО»: її власник автоматично отримує 2,5 грн постійної знижки на кожному літрі бензину і дизельного пального і 1,5 грн знижки на кожному літрі газу. Зароблені бали можна буде згодом використовувати для знижки на тій же АЗС «ОККО».

Для оформлення кредитної картки не знадобиться офіційний трудовий стаж, але банк вкрай прискіпливо буде вивчати вашу кредитну історію. І якщо хоч щось йому не сподобається, картку ви не отримаєте.

Дебетова картка «Vodafone Bonus Card» ОТП Банку

An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

Ця картка безсумнівно сподобається всім абонентам мобільного оператора Vodafone. Відразу при відкритті картки вони отримують 200 бонусів.

За кожні 100 гривень при розрахунках через систему SharPay (раніше – Vodafone Pay) нараховуються 4 бонуси. 2 бонуси – за кожні 10 гривень будь-яких інших розрахунків.

Бонуси можна обміняти на поповнення рахунку мобільного телефону або хвилини для дзвінків по Україні та за кордон, пакети 3G інтернету, SMS і MMS.

Крім того, бонусами можна оплатити подарунки від відомих магазинів, ресторанів і турагентств.

Кредитна картка «Вигода» Альфа-Банку

Кредитний ліміт
До 100 000 грн
Ліміт без довідки
До 75 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Срібний призер FinAwards 2023 «Найкраща програма лояльності»
 • Кешбек 1% усюди та 2% в Епіцентрі
 • Цифровий банкінг Sense SuperApp
 • Безкоштовна доставка карти
 • Нарахування 250 бонусів за активне використання карти в перші 2 місяці
 • Відсоток на залишок – 4%
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayWave Платіжна система Visa Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Для тих, хто займається будівництвом, ремонтом приміщень і просто часто буває в «Епіцентрі», не обійтися без кредитної картки «Вигода» від Альфа-Банку. Картка поєднала в собі кредитку від одного з найбільших українських банків і дисконтну картку, що дозволяє отримувати 1% балами не лише за покупки в самому «Епіцентрі», але і в будь-яких інших магазинах або при оплаті в Інтернеті.

До речі, за місяць можна заробити таким чином до 25 тисяч гривень!

Накопиченими балами можна буде потім розрахуватися за покупки в «Епіцентрі».

Дебетова картка «АТБ» Райффайзен Банку

An Error Occurred: Internal Server Error

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

Для постійних клієнтів мережі магазинів «АТБ» Райффайзен Банк зробив справжній подарунок — дебетову картку «АТБ». Картка дозволяє отримати:

 • додаткову знижку 5% на більш ніж 500 різних товарів у мережі «АТБ»;
 • 2% кешбеку в мережі аптек «АНЦ», а також право на участь у щомісячному розіграші подарункових сертифікатів.

Картка повністю безкоштовна в обслуговуванні: не доведеться платити ні за відкриття картки, ні за поповнення або зняття власних коштів.

Кредитна картка банку Власний Рахунок

Кредитка від Банку Власний Рахунок (скорочено — БВР) — це навіть не кобрендинг, а спільний продукт Банку Восток і торгової корпорації Fozzy Group, що володіє мережею продовольчих супермаркетів «Сільпо», створений з однією метою — зробити відвідування улюблених магазинів ще більш приємним і вигідним.

Ще один «мобільний» банк заточений виключно під потреби клієнтів магазинів «Сільпо».

Картка дозволяє розраховуватися в торговельних мережах за товари і послуги і при цьому накопичувати бонуси, які можна буде потім використати для оплати в магазинах «Сільпо».

Щомісяця клієнтам пропонується кілька категорій, за оплату в яких нараховуються підвищені бонуси. При цьому сума бонусів, яку можна заробити, не обмежується нічим.

Наявність накопичувального рахунку «Назбиратус» дозволяє тримати свої кошти під 7% річних з можливістю цілодобового доступу до грошей.