Кредитний ліміт у ПриватБанку

Навіщо він потрібен і як його збільшити

Кредитна картка приваблює тим, що вона дозволяє безкоштовно користуватися грошима банку. Але для цього на ній має бути кредитний ліміт. Що це таке і як його збільшити?

Кредитний ліміт Приватбанк встановлює персонально для кожного клієнта. Точніше, для кредитної картки «Універсальна» кожного клієнта. Кредитний ліміт – це сума, яку банк готовий позичити держателю своєї кредитки.

Чим він більший, тим більше клієнт може витратити не своїх, а банківських грошей.
Розмір ліміту встановлюється, спираючись на безліч параметрів, які аналізує так званий банківський «кредитний скоринг». Це цілий комплекс перевірок і оцінок платоспроможності, надійності того чи іншого клієнта банку.

Може статися так, що клієнту знадобиться оплатити кредитною карткою велику покупку, вартість якої більша, ніж доступний ліміт по картці. В цьому випадку можна спробувати збільшити кредитний ліміт у Приватбанку.

Як збільшити кредитний ліміт у Приват24?

Щоб збільшити кредитний ліміт по картці, треба подати заявку на розгляд. Робиться це так.

1. У Приват24 потрібно зайти в меню управління кредитною карткою:

2. Натиснути на посилання «Змінити» кредитний ліміт:

Після цього система переведе вас на сторінку окремого сервісу, де це можна буде зробити:

2. Там потрібно ввести свій фінансовий номер телефону. Після чого відбудеться перехід назад на сторінку входу в Приват24, де доведеться ввести свій пароль.

3. Після цього ви, нарешті, потрапите на сторінку подачі заявки на зміну кредитного ліміту:

Тут відображається ваш поточний кредитний ліміт і сума заборгованості по кредитній картці, якщо така є. І тут, рухаючи повзунок, можна встановити бажаний ліміт, аж до 75 000 гривень.

4. Після цього банк запропонує уточнити дані про себе:

5. Заповнивши всі поля і натиснувши «продовжити», ви відправите заявку на розгляд. Якщо її задовольнять, то протягом доби прийде повідомлення про це, в якому буде вказано новий кредитний ліміт.

Якщо банк вирішить відмовити у збільшенні кредитного ліміту, то сповістить про це одразу таким повідомленням:

Як видно з повідомлення, повторно подати заявку на збільшення кредитного ліміту можна лише через 30 днів.

Змінити кредитний ліміт у Приват24 можна як до збільшення, так і до зменшення. Але з останнім варто бути обережним. Один раз зменшивши ліміт, не факт, що ви зможете його потім знову збільшити. Тому, навіть якщо ви не використовуєте всю суму доступного вам ліміту, краще його не зменшувати.

Як збільшити ліміт оплати частинами

Крім звичайного кредитного ліміту, по кожній кредитній картці Приватбанку встановлено ліміт для «оплати частинами» – так називається безвідсоткова розстрочка від ПриватБанку. Вони можуть дещо відрізнятися (другий, як правило, трохи більший від першого), але обидва взаємопов'язані. Отримати ліміт на «оплату частинами» можна тільки після того, як буде ліміт по картці. Те саме стосується збільшення ліміту по розстрочці – він може бути змінений до більшого лише в тому випадку, якщо буде збільшено ліміт по картці.