«Бонус Плюс» від Приватбанку

Що потрібно знати про програму лояльності найбільшого банку країни

«Бонус Плюс» – це програма лояльності, якою Приватбанк заохочує тих, хто користується його платіжними картками. Майже всі клієнти банку про неї чули, але багато хто не розуміє, як вона працює. Finance.ua розповість все, що потрібно знати про бонусну програму найбільшого банку країни.

Як це працює

Суть програми «Бонус Плюс» у тому, що клієнт отримує бонуси за покупки, здійснені в магазинах-партнерах банку, якими потім може розраховуватися за інші покупки в цій же партнерської мережі торгових точок.

Працює це просто. Все що потрібно – оплатити товар карткою Приватбанку. Бонуси автоматом «впадуть» на спеціальний рахунок. У програмі беруть участь всі карти «Привату» у всіх валютах: як «Універсальні», так і «Картки для виплат».

Залежно від магазину і категорії товару, повернути можна до 20% від витраченої суми. Витратити зароблене в «Бонус Плюс» можна в тій самій торговій точці, в якій вони були зароблені, або вибрати іншу з більш відповідної категорії.

Приклад

Наталя купила упаковку сосисок в продуктовому магазині «Гурман» – учаснику програми «Бонус Плюс». Вона витратила 80 гривень і 2% від суми – 1,60 гривні – були зараховані на бонусний рахунок. А Петро купив букет квітів в магазині «Флора» за 120 гривень і отримав 5% від суми – 6 гривень – у вигляді бонусів.

Магазини «Бонус Плюс»

Мережа магазинів «Бонус Плюс» складається з більш ніж 43000 торгових точок. Детальна інформація про них є на сайті програми. Тут можна переглянути їх повний список або обрати якусь конкретну категорію:

Справа вгорі можна вказати місто, в якому ви живете або перебуваєте проїздом, і сервіс підбере всі точки, що беруть участь в програмі «Бонус Плюс», які розташовані неподалік.

Клікнувши по назві магазину, можна побачити його розташування на Google-карті і графік роботи:

Як правило, при вході на дверях магазинів – учасників «Бонус Плюс» висить наклейка з фірмовою полуницею.

Як перевірити баланс «Бонус Плюс»

Перевірити свій бонусний рахунок можна в «Приват24», пункт меню «Мої рахунки» –> «Бонус Плюс».

Це можна зробити як в десктопному, так і в мобільному додатку. Баланс рахунку оновлюється раз на добу вранці. Тому бали за покупки, здійснені сьогодні, можна буде побачити тільки завтра.

Як зняти гроші «Бонус Плюс»

Незважаючи на те, що баланс особового рахунку відображається в гривнях, це не справжні, а квазі-гроші, які показують розмір наданої знижки. Тому зняти гроші з рахунку «Бонус Плюс» не вийде. Їх можна тільки витратити.

Як витратити бонуси

Це можна зробити, розраховуючись карткою. Продавцю на касі потрібно сказати, що ви хочете списати суму саме з бонусного рахунку.

Найчастіше магазини погоджуються прийняти бонуси до оплати тільки в тому випадку, якщо їх вистачає, щоб покрити повну вартість покупки. У деяких ними можна оплатити частину суми, а решту внести грошима. Але такі пропозиції – рідкість. Цей момент потрібно уточнювати на місці.

Акції «Бонус Плюс»

Власники карток Приватбанку можуть взяти участь в акціях, які дозволяють заробити додаткові бонуси. Побачити їх можна, зайшовши у вкладку «Акції» на головній сторінці програми:

Щоб взяти участь у акції, яка цікавить, треба:

  • натиснути кнопку «Взяти участь в акції»;
  • ввести номер телефону;
  • ввести отриманий СМС.

Купони на знижку

На сторінці програми можна також купити спеціальні купони на знижку в одному з магазинів-партнерів. Для цього заходимо на вкладку «Купони» на сторінці програми, обираємо купон і натискаємо «Купити». Ось який це має вигляд:

Мобільний додаток

Для любителів мати всю інформацію під рукою створено мобільні додатки «Бонус Плюс» під Android і iOS.