0 800 307 555
0 800 307 555

5 цікавих карток від невеликих банків

Варті уваги платіжні картки, про які багато хто не знає

Більшість клієнтів, як правило, користується платіжними картками великих відомих банків. Адже що більший банк – то більші його рекламні бюджети. Він може розповісти про свої продукти з білбордів, телеекранів, радіоприймачів. Але в Україні є і невеликі банки, для яких це недозволена розкіш. І у них теж є картки, цікаві, але про них багато хто не знає. Finance.ua розповість про п'ять цікавих платіжних карток від невеликих банків.

Картка «Дохідна Contactless» від Банку Конкорд

«Дохідна Contactless» могла б стати однією з найпопулярніших карток в країні, якби відділення Банку Конкорд були хоча б в кожному обласному центрі. Вона поєднує в собі цілу низку переваг:

  • можливість оплати всіх комунальних платежів без комісії через інтернет-банк icON25;
  • можливість зняття готівки без комісії у всіх банкоматах країни;
  • 11% на весь залишок на картці;
  • Кешбек 1% з будь-якої покупки карткою;
  • можливість безконтактної оплати;
  • безкоштовний випуск та обслуговування.

Кредитна картка від Піреус Банку

Сильний бік кредитки від Піреус Банку – Кешбек в розмірі до 7% від суми покупки. Виплачується він в кінці місяця, якщо набирається сума понад 30 гривень. Максимум, який можна заробити – 300 гривень. Пільговий період за карткою може становити до 51 дня. Єдиний недолік – картка платна. Її річне обслуговування обійдеться в 59 гривень. Хоча ця сума легко компенсується заробленим кешбеком.

Картка MasterCard від Банку СІЧ

Банк пропонує клієнтам на вибір чотири пластикові картки від міжнародної платіжної системи MasterCard: МС Debit, МС Standard, МС Gold і МС Platinum.

У нього досить гнучка тарифна політика. Фішка в тому, що, при оформленні картки у клієнта є можливість обрати відразу з чотирьох тарифних планів той, що влаштовує найбільше:

  • тариф «Стандартний», що включає безкоштовне поповнення картки готівкою, а також зарахування без комісії переказів Moneysend;
  • тариф «Прибутковий», що дозволяє щомісяця отримувати відсотки на залишок за карткою. При цьому процентна ставка залежить від величини залишку;
  • тариф «Вкладникам», що дозволяє безкоштовно зараховувати відсотки від розміщених депозитів;
  • тариф «Соціальний», в рамках якого всі зарахування соціальних виплат здійснюються без комісії.

За кожним тарифом двічі на місяць передбачено зняття готівки без комісії в будь-якому банкоматі країни.

Картка «Відсоточка+» від Банку Глобус

Головною перевагою «Відсоточки+» є 17% річних, які нараховуються банком на залишок за нею. При цьому відсотки нараховуються щодня, і жодних обмежень на користування коштами це не накладає. Можна вільно без комісії оплачувати покупки. Незнижуваного залишку за карткою теж немає.

Оформлення та обслуговування картки – безкоштовні. За бажання можна підключити СМС-інформування, яке обійдеться в 5 гривень на місяць.

Варто зазначити, що карта «заточена» під безготівкові розрахунки. За зняття з неї готівки в касах відділень або в банкоматах інших банків Глобус візьме 1% + 2 гривні комісії.

Кредитна картка «ХочуКа» від Юнекс Банку

55 днів пільгового періоду і можливість отримати кредитний ліміт до 75000 гривень – це те, що приваблює власників картки «ХочуКа» насамперед. До того ж її можна оформити онлайн на сайті банку або в фінансовому супермаркеті Finance.ua. Краще зробити це зараз, поки діє кешбек-акція, за якою банк повертає на картку 5 гривень за кожну покупку на суму понад 100 гривень.