5 цікавих карток від невеликих банків

Гідні платіжні картки, про які багато хто не знає

Більшість клієнтів, як правило, користується платіжними картками великих відомих банків. Адже чим більший банк – тим більший його рекламний бюджет. Він може розповісти про свої продукти з білбордів, телеекранів, в рекламі на Youtube. Але в Україні є і невеликі банки, і у них теж є картки, гідні уваги, але про них багато хто не знає. Finance.ua розповість про п’ять цікавих платіжних карток від невеликих банків.

Кредитна картка «O.Картка» O.Bank

Кредитний ліміт
1 000 - 50 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • 0% комісія за конвертацію;
 • 0,5% комісія - перекази та зняття готівки;
 • Бескоштовне поповнення;
 • 5% на залишок власних коштів.
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Нещодавно Ідея Банк запустив свій віртуальний проект – O.Bank, частиною якого є О.Картка. Це безкоштовна кредитка, яка зібрала в собі всі сильні сторони банківських карток. Це і значний кредитний ліміт. Спочатку він найімовірніше буде до 75 000 гривень, але якщо карткою користуватися активно, то його можна буде «розгойдати» до 200 000. Це пільговий період, під час якого не нараховуються відсотки, що досягає 4 місяців! Цей чудовий кешбек 5% за будь-які онлайн-покупки, що сьогодні через пандемію і локдауни актуально як ніколи. Картка особливо сподобається поціновувачам «підписок» у магазинах застосунків Play Market, App Store та iTunes. Їм банк приготував особливий подарунок: 30% кешбеку при оплаті кредитними коштами та 10% – при розрахунках своїми на регулярні підписки. Не забули також про поціновувачів переказів з картки на картку та зняття готівки – по О.Картці такі операції безкоштовні. І, звісно, простота і зручність оформлення O.Карти. Творці O.Bank подбали про те, щоб із цим впорався навіть самий недосвідчений користувач ґаджетів. Запускаєш застосунок на смартфоні, фотографуєш сторінки паспорта, ІПН і заповнюєш кілька полів анкети. Усе це робиться, не виходячи з дому. Далі залишається тільки дочекатися кур’єра або забрати картку у відділенні Ідея Банку.

Кредитна картка «Коко Кард» Банку Форвард

Кредитний ліміт
До 100 000 грн
Ліміт без довідки
До 50 000 грн
Пільговий період
До 90 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Пільговий період на першу покупку – до 90 днів, на наступні покупки – до 60 днів
 • Кредитний ліміт може бути збільшений за рішенням банку до 200 000 грн
 • Відсоток на залишок - 8,5%
 • ОМП всього 0,5%
 • Акція Коко Коло
 • Акція «Welcome бонус»
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayWave / PayPass Платіжна система Visa Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Ця картка – must have для всіх прихильників карток з кешбеком. Таких сьогодні чимало, але Forward Bank зміг зробити свою «Коко Кард» однією з найпомітніших. По-перше, він дозволяє щомісяця вибирати 3 категорії кешбеку замість 2-х, як це реалізовано в більшості інших банків, які нараховують винагороду за категоріями. Є також пропозиції по кешбеку від компаній-партнерів.

По-друге, ліміт кешбеку, який можна заробити за місяць, становить 1000 гривень, що вдвічі більше, ніж у більшості інших карток на ринку. І з «Коко Кард» зібрати таку суму цілком реально. Банк часто пропонує дуже «ходові» категорії, в яких люди витрачають чимало грошей: «Комунальні платежі», «Продукти та супермаркети», «Аптеки», «Одяг і взуття», «АЗС», «Побутова техніка».

Ще однією безсумнівною перевагою картки від Форварда є високий відсоток на залишок власних коштів – 8,5% річних. Є ще одна «Коко Кард», у якій він майже вдвічі вище – 15%. Правда, вона дебетова, і нараховується він на суму до 15000 гривень включно.

З іншими важливими для кредитки властивостями у «Коко Кард» теж все добре. На першу покупку банк дає пільговий період до 90 днів, на всі наступні – до 60 днів, що теж немало. А кредитний ліміт по ній може сягати 100 000 гривень. Разом із карткою банк пропонує оформити страховки, але від них можна відмовитися. Замовити картку можна онлайн з доставкою кур’єром.

Також діє реферальная програма «КОКО КОЛО». Кожен клієнт може запросити друга оформити «Коко Кард», і банк заплатить за це по 100 гривень обом.

Кредитна картка «Unexcard» від банку «Юнекс»

Кредитний ліміт
1 000 - 100 000 грн
Ліміт без довідки
До 50 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • 1% кешбек без обмеження суми
 • Чесний пільговий період для всіх операцій: зняття готівки, розрахунки в магазинах та онлайн
 • Мінімальний місячний платіж – лише 3% від фактичної суми заборгованості + нараховані відсотки
 • Зручне погашення без комісії: онлайн на сайті банку, переказом з будь-якої картки на карту Unex Card 2.0, а також в терміналах EasyPay та City24
 • Реальна річна процентна ставка - 74.68%
Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Ще одна непогана картка від невеликого банку. «Юнекс» пропонує на вибір 5 категорій покупок, з яких можна щомісяця вибирати одну й отримувати до 25% кешбеку. При наявності довідки про доходи можна отримати кредитний ліміт до 100 000 гривень. Заявка на оформлення подається онлайн: потрібно лише вказати ПІБ, номер телефону, дані паспорта, ІПН і вказати інформацію про зайнятість. Картка видається громадянам віком від 21 до 65 років.

Картка «Найкраща» від «Акорд-банку»

Кредитний ліміт
1 000 - 250 000 грн
Пільговий період
До 55 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Кешбек до 20 %
 • Відсоток на залишок від 1000 грн. - 10%
 • Безкоштовне смс сповіщення
 • Безкоштовне зняття власних та кредитних коштів до 5000 грн.
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Цю картку можна використовувати і як кредитку, і як дебетову. Обидва варіанти мають свої плюси. Як кредитка вона хороша тим, що дозволяє заробляти непоганий кешбек, який може доходити до 20%. Банк щомісяця пропонує вибрати 2 з 5 категорій покупок, за якими він нараховуватиметься. А кредитний ліміт у 250 000 гривен додасть впевненості в будь-якій життєвій ситуації. Як дебетову «Найкращу» можна похвалити за гідний відсоток на залишок – 6% річних. Правда, за оформлення цієї карти доведеться викласти 150 гривень.

Кредитна картка Sportbank

Кредитний ліміт
1 000 - 100 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Бронзовий призер FinAwards 2023 «Найкраща кредитна картка»
 • Бронзовий призер FinAwards 2023 «Народний банк»
 • Срібний призер FinAwards 2022 «Краща кредитна картка»
 • Безкоштовне смс сповіщення
 • Реальна річна відсоткова ставка за карткою 121,77% річних
 • До 20% кешбеку за категоріями банку та партнерів щомісяця
 • Можливість отримати бонус до 500 грн за запрошеного друга
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayWave Платіжна система Visa Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

І банк, і його картка створені насамперед для спортсменів, про що каже назва. Розраховуючись нею в спортивних магазинах, спортклубах, секціях, студіях танців, а також оплачуючи заняття боулінгом і більярдом, можна заробляти 10% кешбеку. Ще одна її унікальна «фішка» – мотивуюча реферальная програма. Суть у тому, що чим більше друзів клієнт приведе до банку, тим більше заробить за кожного «новачка»: за перших двох платять по 55 гривень «брудними» (з вирахуванням 18% прибуткового податку і 1,5% військового збору), за третього – вже 65 гривень, за шостого – 75. Починаючи з 51-го залученого – по 105 гривень. Стартував проєкт на базі Оксі-банку. Але нещодавно «перекочував» у ТАСкомбанк, де отримав «друге дихання».