Як поповнити Кyiv Smart Card в Приват24

Нова послуга в популярному інтернет-банку

Київ запровадив єдиний електронний проїзний квиток – Kyiv Smart Card, яким можна оплатити проїзд в міському транспорті. А ПриватБанк впровадив можливість його поповнення через Приват24 і термінали самообслуговування. Для киян та гостей столиці послуга більш ніж корисна. Ми розповімо, як нею скористатися.

Kyiv Smart Card – це карта, якою можна оплатити проїзд в київському метро, міській електричці, фунікулері, трамваях, тролейбусах, автобусах і деяких маршрутках. Розрахунок відбувається, коли пасажир прикладає карту до зчитувального пристрою на турнікетах або в салоні наземного транспорту (валідатора). З неї списується одна поїздка.

Поповнити цю карту можна декількома способами:

  • в метро через термінали «е-Квиток» (тобто поки не на всіх станціях);
  • в особистому кабінеті на порталі електронних послуг Києва;
  • в мобільному додатку KyivSmartCity;
  • деяких мережах терміналів.

Нещодавно до них додалися ще два – інтернет-банк Приват24 і приватівські термінали самообслуговування, які розташовані в столиці (у терміналів в регіонах інша прошивка і у них такої функції немає).

В Приват24 ця функція доступна поки тільки в бета-версії мобільного додатку. Щоб поповнити Kyiv Smart Card, вибираємо в списку сервісів «Транспорт»:

Меню «Транспорт» складається з таких пунктів:

  • міський транспорт;
  • потяг;
  • літак;
  • автобус;
  • таксі.

І в самому низу окремим пунктом стоїть «Оплата проїзду Київ»:

Вибираємо його, після чого система запропонує купити разовий квиток або поповнити карту:

Вибираємо «Поповнити картку». Далі потрібно ввести її номер і натиснути «Підтвердити»:

Наступний крок – вибрати, скільки поїздок ми хочемо сплатити: 5, 10, 20, 40 або 50.

Чим більше поїздок купите, тим більше заощадите. Купуючи до 10 поїздок, заплатите їх повну вартість. А при покупці максимально можливих 50 поїздок на кожній можна заощадити 1,50 гривні (всього – 75 гривень).

Для прикладу купимо мінімальну «порцію» – 5 поїздок. Система запропонує вибрати карту зі списку наявних. Тут варто зазначити, що комісії за таку операцію «Приват» не візьме. Незалежно від того, якою картою буде проводиться оплата – кредитною або дебетовою.

Тиснемо «Оплатити» і, якщо все пройшло добре, система повідомить про це так:

Оплата поїздок в терміналі відбувається приблизно так само. Функція поповнення виведена на головний екран:

Натиснувши на неї, потрібно буде визначитися з кількістю поїздок і способом оплати. Заплатити можна буде або готівкою, або своєю карткою, попередньо вставивши її в термінал. Решту можна буде перевести на карту або поповнити мобільний телефон.

Гарної поїздки! 😀