0 800 307 555
0 800 307 555
Все страховые компании
Вусо

Вусо

2,39
(14)

Отзывы о Вусо

Довбушнаталія 

09 июля 2024

Доброго дня. Вже вдруге ПриватБанк подав заявку на ремонт телефону, чому немає відповіді???

Юлія 

17 июня 2024

Нікому не пораджу цю СК! Дарма потрачений час, нерви! Звʼязку прямого немає, лише через асистанс! Не оплачують аналізи, які просить лікарь доя встановлення діагнозу та призначення лікування!

Станислав 

13 июня 2024

Самая галимая страховая это VUSO,выкручиваются от всех,от любой выплаты

Сергій 

03 июня 2024

жахливо, знаходят купу надуманих відмов

Юлія 

03 июня 2024

Користувалася медичним страхуванням від даної компанії. Отже зеленку, краплі в ніс та протизастудний чай надають без проблем. Однак серйозні питання абсолютно не вирішуються. Було три неприємні ситуації: 1) впала і звернулась до невролога, котрий направив на МРТ. Страхова відмовляла під умовою "хронічні захворювання та вікові зміни" не покривають. Вікова зміна в 33 роки🤔. Хронічне після падіння? Довгим поясненням, що це покривається полісом - прогарантували. 2) заболів зуб і дуже опухли ясна. Допрацювавши робочий день, вилетіла в пошуках вільного стоматолога поряд. Знайшли через страхову за 12 км від місця перебування - я відмовилась і оплатила консультацію та рентген самостійно в найближчій клініці. Результати консультації направила листом, щоб прогарантували КТ щелепи, бо рентген не дав можливість поставити чіткий діагноз. Співробітник, котрий опрацьовував запит, відмовив в проведенні діагностики, бо є "чіткий діагноз". А консультативний висновок було написано "діагноз (?). Для підтвердження - надати КТ". Я оплатила КТ самостійно і лікування теж. 3) звернулась до лора, бо Отривін не допоміг від шмарклів і вони позеленіли. Після діагностики та повторної консультації з лором було запропоновано ряд операцій, серед яких лором було запропоновано також виправлення перегородки. Страхова не перетелефонувала по результатам консультації з лором і тому в 18:30 я подзвонила сама. Відповідь мене здивувала: косметичні операції не гарантуються і не відзвонювали, бо подано заяву на розірвання договору. Тобто те, що лікар написала "рекомендовано виправлення перегородки" - вони всі маніпуляції записали в косметичні: відкачування гною з пазух, зрізання частини слизової... Дуже цікаво, що після таких ситуацій СК навіть не намагається вияснити як опрацьовуються звернення клієнтів та як їх опрацьовують відповідальні. Я не рекомендую цю страхову для медичного асістансу. Жодні операції не покриваються! За аптечними засобами треба йти в аптеку. Вітамінізація - функція лише на папері, а фактично дають вітаміну за 100 грн.

Вадим 

16 мая 2024

Компанія ніколи не йде на зустріч. Рустамов Теймур працює погано. Орієнтовність. Здихатись! Як найшвидше заплатити мінімум. Розмова в тонах " Що ти від нас хочеш!". Ніколи! чуєте ніколи не виберайте цю компаню!

Алиса 

15 марта 2024

Компания ужасная,был страховой случай,обещали заплатить когда сделала заявку,в итоге ничего не дали

Валентина 

19 декабря 2023

Придбала страховку від невиїзду,сплативши повну вартість квитка на автобус. Спочатку все виглядало переконливо. Страховий поліс,гарантії... А на ділі-повний розводняк.Після скасування відрядження намагалась здати квиток. По початку подорожі залишалось майже 3 доби! Я не отримала жодної гривни! Не ведіться ! Ніяких стосунків з цими страховиками! Шарлатани!

Валентина 

18 декабря 2023

Страхова майже нічого не покриває, максимум консультації, жахливе відношення операторів, назначені медикаменти потрібно купувати самому, хоча пишуть 100 % покриття. Просто жах! Обходьте стороною!!!!! Раніше була застрахована в Провідній, все компенсувала страхова, ніяких проблем не було..

Андрій 

06 декабря 2023

21.10.2023 потрапили в дтп. По протоколу винуватець — іншій водій. Повідомили страхову. Вирішили скористатись прямим врегулюванням. Тобто ми — кліенти ВУСО.23.10.2023 подали пакет докуменів в електронному вигляді в страхову.24.10.2023 вислали паперові версії в страхову. Два тижні комунікували з призначеним менеджером: Бєляєв Микита. Дозвонитись йому можна було тільки після 10 ранку, та до 17. І то не з першого разу. Потрібно було пів дня телефонувати, і він або ж в кінці дня, або наступного брав слухавку.17.10.2023 він в телефонному режимі озвучив приблизну оцінку відшкодування, яка з нашої точки зору є значно заниженою. Після прохання надати розрахунки, які б хоч якось підтверджували оцінку збитків Микита пропав. Перестав взагалі брати трубку, на направлену 20.11 заяву про ознайомлення з розрахунками досі немає жодної відповіді. При спробі звернутись на гарячу лінію страхової нам обіцяють передати звернення спеціалісту, та те, шо він має з нами зв'язатись.За цей час пройшов суд над водієм іншого тз, де його признано винуватцем дтп, рішення суду набрало чинності, та було направлено в страхову по емейлу, а ні розрахунків, ні дати, коли вони будуть ні будь-якої іншої інформації від страхової немає.

Данные проверены Finance.ua 10.07.2024
ГлавнаяСтраховые компанииВусоОтзывы о Вусо