0 800 307 555
0 800 307 555
Все страховые компании
Оранта

Оранта

2,37
(27)

Отзывы о Оранта

Микола 

29 мая 2024

Дякую співробітникам Хмельницької дирекції Чемеровецькому районному відділенню.Страхуюся по Автоцивілці в Оранті вже три роки. Дуже приємні співробітники, відповідальні та цінують кожного клієнта. Вдячний за вашу роботу, буду страхуватися й далі.

Юлія 

24 мая 2024

Закую співробітникам Запорізької дирекції Оранта за професіоналізм та оперативність у вирішенні питань пов'язаних з оформленням полісів страхування та "Зелених карт" як для власного авто так і для автотранспортних засобів підприємства де працюю. Користуюсь послугами Оранта вже більш ніж 10 років і дуже задоволена. Швидко отримала компенсацію за страховий випадок. Завжди прийнятні умови та нормальні ціни.

Канцур 

24 мая 2024

Я, директор підприємства "КЛАД Трак" Канцур О., працьоємо з Запорізькою дирекцією Оранти вже більше 10 років по декількома видами страхування. Окрім того, працівники підприємства теж укладають договори в Оранті. Відгуки про співпрацю тільки найкращі .

Олексій 

23 мая 2024

Хороша, ціна на автоцивілку ніж у інших, і страхова з велечезним досвідом

Дмитро 

03 мая 2024

Оранта оперативно виплатила збитки по осаго. ДТП було 2 лютлго. Гроші було отримано 21 лютого цього року.

Олександр 

02 мая 2024

Як на мене то Оранта найкраща страхова! Користуюсь їх послугами понад 6 років з різних видів страхування. Онлайн ще зручніше, тепер можна не їхати нікуди та отримати всі документи миттєво.

Петро 

01 мая 2024

Заповнював поліс онлайн і не правильно вказав об'єм двигуна автомобіля. Помітив це вже після того, як прислали на пошту Осаго. Відразу зателефонував до страхової, працівники все швидко вирішили, якісно, ​​відчув їхню надійність. Дякую за роботу.

Марина 

30 апреля 2024

Була з мамою в Європі, ми їздили на консультацію до лікарів. І ось що я хочу сказати ми зробили страховий поліс в Оранті і ось наявність поліса нас дуже врятувала з багатьох питань і страхова дуже сумлінно поставилася до вирішення наших проблем. Дякую.

Віталій 

29 апреля 2024

Висловлюю подяку співробітникам відділу врегулювання. Протягом 8 місяців мій батько 2 рази потрапляв у ДТП у 2023 році. Спочатку в нього в'їхала маршрутка, пом'яті 1 двері, але в цьому випадку винен був він. Потім хтось в'їхав у задній бампер. Загалом людина пригода. . . Звичайно, іноді неможливо додзвонитися, але якби не Ви я не знаю, як би рятувалися. Загалом чудово. Рекомендую Оранту всім своїм знайомим.

Ніка 

24 апреля 2024

Не помітила перешкоду – стовпчик.Загалом фара і бампер тріснули. Одразу зателефонувала до страхоої. Прийняли все до уваги та підказали, як діяти далі.Про те, що можу їхати на сто міняти фару і лагодити бампер, прийшло повідомлення через 15 днів.Як на мене норм.

Данные проверены Finance.ua 17.05.2024
ГлавнаяСтраховые компанииОрантаОтзывы о Оранта