0 800 307 555
0 800 307 555

Умови акції ОСЦПВ та Київстар ТБ

Офіційні правила проведення маркетингової кампанії «Оформлюйте Автоцивілку чи Добровільне Медичне Страхування та отримуйте у подарунок доступ на 1 місяць до платформи Київстар ТБ пакету «Преміум HD»

1. Загальні положення
1.1. Маркетингова кампанія «Оформлюйте Автоцивілку чи Добровільне Медичне Страхування, чи Телемедицину та отримуйте у подарунок доступ на 1 місяць до платформи Київстар ТБ пакету «Преміум HD» (далі – «Кампанія») спрямована на залучення клієнтів Організаторів.
1.2 Організаторами проведення Кампанії є ТОВ «ПЛЮС ТБ» (код ЄДРПОУ 42642803) та ТОВ «ФАЙНЕНС.ЮА» (Код ЄДРПОУ: 22929966).
1.3. Кампанія проводиться по всій території України (за виключенням зони проведення ООС та АР Крим), на сайті https://finance.ua
1.4. Початок Кампанії – 21 листопада 2022 року, закінчення – 31.12.2022 року або по вичерпанню призового фонду у розмірі – 1000 промокодів (далі – «Період проведення Кампанії»).
1.5. Організатори залишають за собою право змінювати в односторонньому порядку Правила проведення Кампанії в період її проведення.
1.6. Організатори Кампанії залишають за собою право продовжити строк дії Кампанії, в тому числі на нових умовах. Інформація про продовження Кампанії буде своєчасно розміщена на офіційних сторінках Кампанії https://finance.ua.
2. Участники Кампанії
2.1. Учасниками Кампанії (далі – «Учасники») можуть бути страхувальники – фізичні особи, які оформили поліс Автоцивілка або ДМС на сайті https://finance.ua чи в офісі, (далі – Учасники) в Період проведення Кампанії.
2.2. Для того, щоб взяти участь у Кампанії, Учасник повинен:
2.2.1. у Період проведення Кампанії, залишити заявку та придбати в подальшому Автоцивілку чи ДМС, чи Телемедицину або придбати онлайн самостійно поліс на сайті: https://finance.ua;
2.2.2. придбати поліс Автоцивілку або Добровільне Медичне Страхування або Телемедицину;
2.2.3. оплатити поліс.
За таких умов страхувальник автоматично стає Учасником.
2.3. Учасниками Кампанії не визнаються й не мають права брати участь в Кампанії:
2.3.1. особи, які не виконали положень цих Правил;
2.3.2. особи, які не мають повної цивільної дієздатності.

3. Унікальний код
3.1. Унікальний код – числовий ідентифікатор, який присвоюється учаснику маркетингової кампанії, та надає йому можливість отримати у подарунок доступ на 1 місяць до платформи Київстар ТБ пакету «Преміум HD*. Унікальний код надається першим 1000 учасникам Кампанії, які виконали умови Кампанії.
* Під «1 місяць Київстар ТБ у подарунок» мається на увазі можливість отримати доступ до платформи Київстар ТБ пакету «Преміум HD».Учасник отримує вільний доступ до понад 300 телеканалів, великої відео-бібліотеки фільмів, серіалів, мультфільмів, шоу, ексклюзивних проектів від українських та міжнародних кіностудій. Після закінчення 30 (календарних днів) від дати реєстрації Учасник, що є абонентом Київстар, буде автоматично переведений на стандартні умови надання послуги «Київстар ТБ» за пакетом «Сімейний» з платою за послугу 150 грн/місяць, яка буде стягуватися з мобільного рахунку абонента Київстар. Вимкнути послугу можна зателефонувавши за номером 466 або у додатку «Мій Київстар» > Послуги > Телебачення. Для Учасників -абонентів інших мобільних операторів послуга автоматично відключається, проте її можна буде самостійно підключити та оплачувати з банківського рахунку на загальних засадах відповідно до умов користування сервісом «Київстар ТБ».

4. Умови отримання Унікального коду
4.1. Отримати Унікальний код зможе лише Учасник, який відповідає вимогам, зазначеним у пункті 2 цих Правил.
4.2. Учасники мають право відмовитися від використання Унікального коду. Заміна Унікального коду на грошовий еквівалент або будь-яке інше благо не допускається, при втраті не відновлюється. Унікальним кодом можна скористатися лише один раз. Якщо перегляд Київстар ТБ неможливе з вини Учасника, введений унікальний код анулюється та не може бути використаний при наступному замовленні послуг перегляд Київстар ТБ
4.3 Унікальний код відправляється на вказану для отримання E-mail пошту або номер телефону.
5. Заключні положення
5.1. Ці Правила є обов’язковими для виконання.
5.2. Інформування щодо проведення Кампанії здійснюється шляхом розміщення умов Кампанії на офіційному сайті. Інформація про всі зміни та доповнення до цих Правил має бути розміщена на цих же інтернет – сайтах протягом 3 (трьох) робочих днів.
5.3. Організатори кожен окремо, самостійно відповідають за не надання та/або не належне надання власних послуг.
5.4. Своєю участю в Кампанії Учасники надають Організаторам право безстроково, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»: отримувати, збирати, обробляти, реєструвати, накопичувати, зберігати, змінювати, поновлювати, використовувати і поширювати (розповсюджувати, передавати) інформацію, яка, відповідно до вимог законодавства, становить персональні дані. Учасники погоджуються на проведення фотозйомки за їх участі та надання рекламних інтерв’ю про участь у Кампанії, а також погоджуються, що їх ПІБ та фотоматеріали за їх участі можуть бути оприлюднені або використані Організаторами з рекламною метою у будь-яких друкованих, аудіо- і відеоматеріалах, на будь-якій території, на необмежений строк, без попереднього узгодження та безкоштовно. Всі авторські права на такі матеріали будуть належати Організатору, який їх створив. Учасники також погоджуються з тим, що їхні дані можуть бути внесені до бази даних та використані Організаторами без будь-яких часових обмежень для надсилання інформації, повідомлень, проведення телефонних опитувань тощо із інформаційною, маркетинговою чи рекламною метою.
5.5. Учасник Кампанії, приймаючи участь у ній, надає дозвіл на відправлення повідомлення шляхом направлення смс-повідомлення, електронного листа, повідомлення у соціальних мережах та інших доступних каналах зв’язку з метою отримання Унікального коду, маркетингового повідомлення, інформаційних матеріалів щодо послуг Організаторів Кампанії без будь-яких часових обмежень.
5.6. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та (або) питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймає https://finance.ua .».