0 800 307 555
0 800 307 555

Європейське Туристичне Страхування

Європейське Туристичне Страхування

Приватне акціонерне товариство «Європейське туристичне страхування»

Свідоцтво про реєстрацію СТ№460 від 16.11.2006

Директор Бойчин Мирослав Михайлович

Не являється членом МТСБУ

1905 рік – швидкий потяг був готовий до відправлення з вокзалу в Люцерні. На пероні, серед купи наставленого багажу, стояли угорський торговець деревиною Макс фон Енгель і його 15-річний син. Раптом іскри від локомотива потрапили на одну з валіз. Фон Енгель відчув загрозу: всі речі могли згоріти! Особисті документи, ділові папери, прикраси, одяг, сувеніри - все це могло бути знищено полум'ям. А хто відшкодував би втрати? Ще на вокзалі він дізнався, що компенсація, яку в таких випадках надає залізниця, зовсім невелика.
«От би було добре, якби мандрівники могли всебічно захистити свій багаж!»- подумав Макс фон Енгель. Багато поїздивши по світу, він знав, що ризик з яким він зіткнувся на пероні, не єдина небезпека для подорожуючих. Його ідея знаходить підтримку у мюнхенського перестрахувального товариства «Munich Re».
1907 рік – фон Енгель запропонував засновнику «Munich Re» Карлу фон Тіме свою концепцію страхування багажу. 9 травня 1907 року вони заснували в Будапешті Europäische Güter und Reisegepäckversicherung AG («Європейське Акціонерне Товариство Страхування Багажу»).
Із того часу Europäische вже більше 100 років надає послуги туристичного страхування в усьому світі.

Джерела: сайт компанії, https://kis.bank.gov.ua/ , http://www.mtsbu.ua/ua/

Контакти

<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
  • <% marker.addr %>,