АСКА

АСКА

Страхова компанія АСКА

Страхова компанія АСКА працює на ринку з 1990 року і є першою недержавною страховою компанією України. Компанія має представництва у всіх регіонах України.

Страхова компанія АСКА має більше 35 ліцензій на здійснення страхової діяльності за добровільними та обов'язковими видами страхування. Найпопулярніші з них: автомобільне страхування (Каско); страхування громадсько-правової відповідальності водіїв (Автоцивілка); добровільне страхування автоцивільної відповідальності (ДСАЦВ); зелена карта; поліс для поїздок за кордон; страхування від нещасного випадку; медичне страхування; страхування урожаю; страхування спецтехніки; страхування майна; страхування кібер ризиків; страхування бізнесу.

Страхова компанія АСКА входить в ТОП-10 найбільших компаній з медичного страхування. У 2017 році за версією журналу "Банкір" СК АСКА - №1 з виплат в сфері агробізнесу. Страхова компанія АСКА входить в структуру холдингу «SCM Finance Limited», якому належить понад 89% акцій. Більше 10% акцій компанії належать фізичним особам резидентам.

Генеральний директор - Андрій Шукатко

Контакти

  • АдресаУкраїна, 03186, Київ, вул. Антонова, 5
  • Emailinfo@aska.ua
  • ЄДРПОУ13490997
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
  • <% marker.addr %>,