0 800 307 555
0 800 307 555

Укрексiмбанк

В.о. голови правління
Єрмаков Сергій Олександрович

В.о. голови правління Укрексімбанку з жовтня 2021 року.
Рішенням наглядової ради АТ «Укрексімбанк» з 1 квітня 2020 року призначений членом правління АТ «Укрексімбанк».
З грудня 2017 року по жовтень 2019 року – заступник голови правління АТ «Таскомбанк».
З жовтня 2017 року по грудень 2017 року – радник голови ради директорів ТОВ Група «ТАС».
З листопада 2016 року по серпень 2017 року – фінансовий директор, член правління ПАТ «Укрсоцбанк».
З квітня 2006 року по жовтень 2016 року обіймав посади від начальника відділу до директора департаменту планування та фінансового аналізу, заступника фінансового директора, віце-президента, директора з стратегії, віце-президента ПАТ «Альфа-Банк».
У 2005 року працював у роздрібному бізнесі ЗАТ «Внєшторгбанк (Україна)».
З листопада 2002 року по січень 2005 року працював в управлінні роздрібного бізнесу ЗАТ «Альфа-Банк».
З червня 2001 року працював в Українському інноваційному банку (Укрінбанк).
Освіта: у 2002 році закінчив Національний аграрний університет, здобув диплом з відзнакою та кваліфікацію магістра з фінансів. У 2016 році здобув ступінь магістра з бізнес-управління (MBA) Міжнародного інституту розвитку менеджменту (IMD Business School) у Швейцарії.
Джерела: сайт банку, прес-служба банку.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 03150, Київ, вул. Антоновича, 127
  • Код банку (МФО)322313
  • Ліцензія НБУ2, 07.08.2019
  • Emailcontact@hq.eximb.com
  • ЄДРПОУ00032112
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
  • <% marker.addr %>,

Про банк


Державний експортно-імпортний банк України створений 3 січня 1992 року згідно з Указом Президента України №29 та 23 січня того ж року банк отримав свою першу ліцензію від Національного банку України. У 2009 році банк перетворено на публічне акціонерне товариство із закріпленням у власності держави 100 відсотків акцій.

Використовуючи державний статус, значний досвід роботи на національному та міжнародних фінансових ринках, бездоганну репутацію, наявні інфраструктурні можливості, широку клієнтську базу, кадровий потенціал і налагоджені міжнародні зв’язки, Укрексімбанк відіграє важливу роль у розвитку національної банківської системи та економіки України.

АТ «Укрексімбанк» є акціонерним товариством, 100% акцій якого належать державі в особі Кабінету Міністрів.

Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Місія банку – фінансування інвестиційних проектів (державних і приватних), спрямованих на розвиток галузей з високою доданою вартістю, підприємств – виробників експортоорієнтованої та імпортозамінної продукції, залучення зовнішніх кредитних ресурсів для поліпшення ефективності економіки України (у тому числі впровадження енергозберігаючих технологій), обслуговування зовнішньоекономічних операцій клієнтів, виконання функцій фінансового агента Уряду України з міжнародного кредитування.
Укрексімбанк орієнтується передусім на обслуговування великих та середніх підприємств різних галузей економіки з високим потенціалом розвитку, а також фізичних осіб. Клієнтам забезпечується кваліфікований банківський сервіс на рівні міжнародних стандартів, надаються можливості для продуктивного співробітництва з діловими партнерами в Україні та за її межами.
Як універсальна фінансова установа Укрексімбанк здійснює широкий спектр стандартних та індивідуальних високоякісних, оперативних й комплексних банківських операцій всією мережею своїх установ.


Джерела: сайт банку, сайти Finance.ua, minfin.com.ua та ін.