0 800 307 555
0 800 307 555

Промфiнбанк (ПФБ) (фінансова компанія)

Голова правління
Васильченко Олександр Валерійович

Контакти

  • АдресаУкраїна, 39627, Полтавська область, Кременчук, квартал 278, 22Б
  • Код банку (МФО)000000
  • ЄДРПОУ25292831

Про банк

27 грудня 2017 року ПАТ "Промислово-фінансовий банк" змінило назву на Приватне Акціонерне Товариство "Фінансова Компанія "ПФБ Кредит".
Національний банк України рішеннями Правління від 26.12.2017 №827-рш та №829-рш відкликав банківські та генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій у ПАТ "Промислово-фінансовий банк"
15.09.2017 - у зв’язку з запланованим переходом банку на іншу бізнес-модель ведення господарської діяльності, загальними зборами акціонерів прийняте рішення припинити здійснення банківської діяльності ПАТ «ПФБ» без припинення юридичної особи відповідно до Закону України «Про спрощену процедуру реорганізації та капіталізації банків» від 23.03.2017 року № 1985-VIII, та затвердити план припинення банківської діяльності. На етапі переходу, протягом 6 місяців банк повністю розрахується зі своїми клієнтами, юридичними та фізичними особами за поточними та строковими зобов’язаннями, та продовжить діяльність як фінансова компанія, основним напрямком якої буде кредитування.

«Промислово-фінансовий банк» зареєстрований 29 грудня 1997 року. Входить в групу невеликих банків України. ПАТ «ПФБ» є унiверсальним банком з повним набором послуг, якi надаються клiєнтам. Банк постійно розширює асортимент фінансових послуг, запроваджує нові банківські продукти. Професіоналізм менеджменту є ознакою довгострокового ділового партнерства з клієнтами, які приходять в банк за консультаціями і допомогою. Розробка та впровадження нових банківських продуктів розширення мережі відділень банку, впровадження нових інформаційних технологій, автоматизація бізнес-процесів, підвищення кваліфікації персоналу – все це банк робить для задоволення потреб клієнтів. За рейтинговою системою CAMEL ПАТ «Промислово-фінансовий банк» відноситься до групи добре працюючих банків України, маючих стабільний фінансовий стан. Банк є членом в таких організаціях та асоціаціях: Visa International Партнер компанії Western Union Асоціація «Київський банківський союз» (КБС) Українська міжбанківська валютна біржа (УМВБ) Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ВАТ «Міжрегіональний Фондовий Союз» (МФС)