Кредитні картки для водіїв

Найпростіший спосіб заощадити на паливі

Що більше витрачаєш, то більші бонуси. З цього погляду високі ціни на паливо - не таке вже й зло. До того ж українські банки полюбляють заохочувати тих, хто часто витрачає гроші в мережах АЗС.

Про базові принципи економії на паливі за допомогою бонусів «Фінанси.ua» вже розповідав. Ясна річ, найвигідніше заправлятися в одній і тій самій мережі. Так ви отримаєте бонуси як від АЗС, так і від банку. Але знайти потрібну заправку не завжди виходить. Наприклад, за кордоном. Та й в Україні запросто може скластися ситуація, коли найкраща заправка – найближча. Ось що українські банки пропонують для таких випадків.

Кредитний ліміт
500 - 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 50 000 грн
Пільговий період
До 55 діб
Обслуговування
Безкоштовно
  • 0% розстрочка в разі оплати покупок карткою по всьому світі
  • Кешбек до 25%
  • Отримання рішення онлайн
Платіжна система MasterCard

«Максимум» непогана, але є нюанси. «Альфа» нараховує 3% за розрахунки на заправках. За вирахуванням податків і зборів чистими на руки вийде 2,43%. Менше, ніж дає OTP, зате це не бонуси, а гроші, які можна витратити де завгодно. Карткою можна розраховуватися за кордоном, адже банк не бере плату за конвертацію. Щоправда, у неї немає чіпа, тому деякі термінали за кордоном обробити її не зможуть. Але головний недолік – банк обмежує суму виплати кешбеку 500 гривнями на місяць. Щоб заробити таку суму, потрібно витратити на заправках трохи більше ніж 20 000 гривень. Серйозний плюс картки – безкоштовна розстрочка, яку можна оформити на будь-яку покупку. Мінус – картка вимагає багато уваги. Якщо проґавити дату погашення боргу, то банк спише 60 гривень комісії.

Кредитний ліміт
1 000 - 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 75 000 грн
Пільговий період
До 92 діб
Обслуговування
Безкоштовно
  • Кешбек до 10%
  • 500 грн. винагороди (згідно акції "Приведи друга")
  • Відсоток на залишок - 10%
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard

За Card Blanche White банк «Ідея» нараховує на заправках 3% кешбек. Плюс картки – вона чіпована. Тобто розплатитися можна буде у більшості терміналів світу. Ще одна перевага – зрозумілий пільговий період. Заявлені банком «до 90 днів» – правда лише частково, такий довгий пільговий період «Ідея» дасть лише один раз, на першу покупку і тільки за вдалого збігу обставин. Але і 60 днів – комфортний термін. Мінуси – 1% комісії за конвертацію і 500-гривневі обмеження суми кешбеку на місяць.

Кредитний ліміт
До 75 000 грн
Ліміт без довідки
До 75 000 грн
Пільговий період
До 55 діб
Обслуговування
Безкоштовно
  • Карта оформляється в різних валютах безкоштовно
  • Персональне обслуговування в Gold клубі за 20 грн на місяць
  • Відсоток на залишок - 7%
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayWave / PayPass Платіжна система Visa Платіжна система MasterCard