0 800 307 555
Pozika.com.ua
Перевірено Finance.ua 05.08.2022

Кредит у Pozika.com.ua

Тимчасово недоступний

Інші кредити

stars
4,5

від 0,01%

в день

до 25 000 ₴

на 3-30 дн.

stars
4,8

від 1,9%

в день

до 15 000 ₴

на 1-30 дн.

Про компанію Pozika.com.ua

Офіційний сайт
Телефон+380972674284
Електронна поштаsupport@pozika.com.ua
Юридична адреса88018 м. Ужгород вул. Швабська 17
Ліцензія від 15.07.14

Як отримати кредит Pozika.com.ua

1

Надішліть заявку

Заповнення займе 5 хвилин
2

Дізнайтеся рішення

За SMS або телефоном
3

Отримайте гроші

На карту

Відгуки про кредит Pozika.com.ua

Вероника А. 

21 грудня 2018 р.

У вас очень большой процент при повторном обращении!Брала в первый раз у вас кредит, очень была довольна процентной ставкой!А во второй раз думала тоже так будет, а когда увидела сколько платить подофигела, целых 2 %!!!У вас чего такая большая разница между первым и вторым обращением???Это специально, чтоб в расплох застать?

Николай 

21 грудня 2018 р.

Компания ничем не отличается. Условия как условия, неофициально работаю, в банк мне дорога закрыта. Хорошо, что вообще есть возможность получить кредит.

Михаил 

3 грудня 2019 р.

Пропустил день платежа, сразу начислили штрафы! Предупредить не было возможности! Могли бы и более лояльно относиться к своим постоянным клиентам!

Кредити в Pozika.com.ua: процентні ставки, акції та умови видачі

Мікрофінансова організація Pozika.com.ua з'явилася на українському фінансовому ринку в 2014 році. Тоді її діяльність була орієнтована на видачу готівкових позик. Починаючи з 2017 року підприємство оновило систему своєї роботи, і тепер надає кредити онлайн громадянам України. 

Зараз основна діяльність компанії – видача мікропозик фізичним особам і приватним підприємцям.

Взяти кредит в pozika.com.ua можна онлайн і в відділенні, сервіс працює досить швидко. Тут ви можете отримати позику на період від трьох днів до трьох тижнів, сума кредиту – не більше п'яти тисяч гривень.

 1. Переваги Pozika.com.ua
 2. Умови видачі мікропозик в Pozika.com.ua
 3. Як оформити мікрокредит в Pozika.com.ua: покрокова інструкція
 4. Акції та бонуси компанії
 5. Як оплатити борг
 6. Заборгованості та їх наслідки
 7. Відгуки

Переваги Pozika.com.ua

Для отримання позики в компанії Pozika.com.ua не потрібно вносити заставу, шукати поручників або довідку про доходи з місця роботи. При необхідності компанія дозволяє відстрочити виплату кредиту, вносячи плату за продовження, відповідну кожній сумі позики.

З головних переваг компанії:

 • кредити доступні на всій території України;
 • для подачі заявки достатньо мати доступ в Інтернет;
 • зручна і швидка реєстрація цілодобово;
 • розгляд заявки займає кілька хвилин;
 • надання позики на будь-яку банківську карту;
 • можливість продовжити термін повернення кредиту;
 • низька плата за використання позики.

Також на сайті компанії є кредитний калькулятор.

Кожна компанія, яка видає кредит онлайн, працює за приблизно однаковою системою.

Концепція мікрокредитування була розроблена професором економіки Мухаммедом Юнусом. Професор отримав освіту в США, але сам був родом з Бангладеш, однієї з найбідніших країн світу. У 1974 році Юнус включився в боротьбу з голодом в своїй рідній країні.

В ході боротьби він виявив, що навіть найнезначніший кредит може зіграти вирішальну роль у виживанні людей. Свій перший мікрокредит він видав з власної кишені. У той же час Юнус виявив, що звичайні банки не зацікавлені у видачі кредитів малим підприємцям, і почав видавати позики і їм. Щоб перекрити ризики від неповернення коштів, у МФО видавалися кредити під великі відсотки.

Тепер практику МФО перейняли країни по всьому світу. Найактивніше нею користуються в США. В Україні також представлено безліч мікрофінансових організацій.

Умови видачі мікропозик в Pozika.com.ua

Отримати мікропозику у мікрофінансової організації можуть:

 • громадяни України від 18 до 70 років;
 • громадяни, які можуть пред'явити свій паспорт та ідентифікаційний код для підтвердження особи;
 • громадяни, у яких є оформлена на них платіжна карта будь-якого банку України.

Документи,які потрібні для отримання грошей:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний податковий номер;
 • діюча банківська карта;
 • дані про клієнта.

Але є і кілька нюансів, які слід враховувати.

Кожна компанія, яка видає кредит онлайн, працює за схожою системою. Головна перевага таких компаній полягає в тому, що вони видають кредити клієнтам в 90% випадків, навіть з поганою кредитною історією і неофіційною зарплатою. Однак за свої послуги, щоб покрити ризики, мікрофінансові організації стягують великі комісії. 

Як оформити мікрокредит в Pozika.com.ua: покрокова інструкція

1. Визначити суму і термін, на який буде комфортно позичити гроші.
Максимальна сума позики для нових клієнтів становить 5000 гривень. Максимальний термін необмежений при користування послугою «Пролонгація».

2. Оформити заявку і пройти реєстрацію для отримання позики.
Уважно і повністю заповніть заявку, наявність помилки може послужити причиною відмови в наданні позики. Для реєстрації заповніть всі поля.

3. Придумати пароль, який буде підтвердженням вашої особистості при користуванні сайтом. Нікому не повідомляйте свій пароль. На телефон прийде повідомлення з кодом перевірки. Введіть код у відповідні поля, щоб підтвердити свій доступ в особистий кабінет.

4. Пройти верифікацію банківської карти. На карті буде заблокована випадкова сума до однієї гривні, для підтвердження необхідно вказати точну суму з копійками. Після верификації ця сума буде розблокована.

5. Ознайомитися з правилами надання позик і надати згоду на отримання позики. В особистому кабінеті буде доступний текст кредитного договору з даними і реквізитами, які ви вказали при реєстрації. Для підтвердження своєї згоди з умовами договору натисніть на кнопку «Підписати договір» і введіть код з смс-повідомлення. Угоди на сайті МФО потрібно укладати за допомогою електронного цифрового підпису.

Якщо ви отримували кредит у цій мікрофінансової організації раніше, увійдіть в особистий кабінет, використовуючи свій логін і пароль. При повторному оформлені позики через особистий кабінет ви витратите менше п'яти хвилин.

Акції та бонуси компанії

Дана мікрофінансова організація часто проводить акції і дає клієнтам знижки. Наприклад, в жовтні 2019 року компанія пропонує скористатися зниженою ставкою: 0,01% в день від суми тіла кредиту на термін від 7 до 14 днів. 

Стандартні умови: 2% в день від суми тіла кредиту, термін від 3 до 21 дня. Максимальна сума кредиту, яку ви можете отримати – 5000 грн.

Як оплатити борг

Погасити кредит в мікрофінансовій організації можна кількома способами:

 • оплата картою. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет і перерахувати гроші в рахунок погашення кредиту;
 • через платіжний термінал. Можна скористатися платіжним терміналом мережі LiqPay;
 • банківським переказом. Для цього потрібно вказати реквізити компанії в відділенні банку. Їх можна знайти на сайті Pozika.com.ua.

Заборгованості та їх наслідки

Якщо клієнт не сплатив борг до зазначеної в договорі дати, йому буде нараховуватися пеня з першого дня прострочення. Вона становить 2% від суми заборгованості, і щодня зростає за рахунок збільшення самого боргу. 

Якщо ж ці заходи не подіють на клієнта, і він не виплатить свою заборгованість, компанія залишає за собою право передати цей кредит колекторській фірмі, або звернутися до суду для вилучення боргу.

Відгуки

Розкажіть про свій досвід оформлення кредитів в Pozika.com.ua у коментарях на Finance.ua: ви допоможете сформувати враження про компанію у інших користувачів, розкажете про її реальні недоліки та переваги та звернете увагу компанії на проблеми, які вона має усунути.

Автопідбір кредиту

Заповніть коротку анкету і наша система підбере вам кредити з високою ймовірністю видачі

Finance.uaКредитиКредит у Pozika.com.ua