0 800 307 555
укр
0 800 307 555

Кредит у Pozika.com.ua

Для переходу на сторінку вкажіть ім'я і телефон
Вкажіть ваше ім'я та прізвище Це не схоже на ім'я та прізвище
+380
Вкажіть ваш мобільний Це не схоже на номер мобільного
Так ми не зможемо обробити ваш запит
Правила використання даних
Я надаю володільцю/власнику цього ресурсу (сайту/лендінгу) та фінансовим установам, та Агрегатору, та його Партнерам, та третім особам свою згоду та право передавати, збирати, зберігати, використовувати, отримувати, поширювати, обробляти будь-яку інформацію про мене, мої персональні дані банкам, мікрокредитним фінансовим організаціям, іншим фінансовим установам, Агрегатору, операторам мобільного зв'язку, третім особам, в тому числі до/від/через будь-яке бюро кредитних історій України. Дана згода надається всім одночасно суб’єктам зазначеним вище при багаторазовій обробці ними моїх персональних даних.

Відгуки про кредит Pozika.com.ua

Михаил
03.12.2019
Пропустил день платежа, сразу начислили штрафы! Предупредить не было возможности! Могли бы и более лояльно относиться к своим постоянным клиентам!

Кредити в Pozika.com.ua: процентні ставки, акції та умови видачі

Мікрофінансовий організація Pozika.com.ua з'явилася на українському фінансовому ринку в 2014 році. Тоді її діяльність була орієнтована на видачу готівкових позик. Починаючи з 2017 року підприємство оновило систему своєї роботи, і тепер надає кредити онлайн громадянам України. 

Зараз основна діяльність компанії – видача мікропозик фізичним особам і приватним підприємцям.

Взяти кредит в pozika.com.ua можна онлайн і в відділенні, сервіс працює досить швидко. Тут ви можете отримати позику на період від трьох днів до трьох тижнів, сума кредиту – не більше п'яти тисяч гривень.

 1. Переваги Pozika.com.ua
 2. Умови видачі мікропозик в Pozika.com.ua
 3. Як оформити мікрокредит в Pozika.com.ua: покрокова інструкція
 4. Акції та бонуси компанії
 5. Як оплатити борг
 6. Заборгованості та їх наслідки
 7. Відгуки

Переваги Pozika.com.ua

Для отримання позики в компанії Pozika.com.ua не потрібно вносити заставу, шукати поручників або довідку про доходи з місця роботи. При необхідності компанія дозволяє відстрочити виплату кредиту, вносячи плату за продовження, відповідну кожній сумі позики.

З головних переваг компанії:

 • кредити доступні на всій території України;
 • для подачі заявки достатньо мати доступ в Інтернет;
 • зручна і швидка реєстрація цілодобово;
 • розгляд заявки займає кілька хвилин;
 • надання позики на будь-яку банківську карту;
 • можливість продовжити термін повернення кредиту;
 • низька плата за використання позики.

Також на сайті компанії є кредитний калькулятор.

Кожна компанія, яка видає кредит онлайн, працює за приблизно однаковою системою.

Концепція мікрокредитування була розроблена професором економіки Мухаммедом Юнусом. Професор отримав освіту в США, але сам був родом з Бангладеш, однієї з найбідніших країн світу. У 1974 році Юнус включився в боротьбу з голодом в своїй рідній країні.

В ході боротьби він виявив, що навіть найнезначніший кредит може зіграти вирішальну роль у виживанні людей. Свій перший мікрокредит він видав з власної кишені. У той же час Юнус виявив, що звичайні банки не зацікавлені у видачі кредитів малим підприємцям, і почав видавати позики і їм. Щоб перекрити ризики від неповернення коштів, у МФО видавалися кредити під великі відсотки.

Тепер практику МФО перейняли країни по всьому світу. Найактивніше нею користуються в США. В Україні також представлено безліч мікрофінансових організацій.

Умови видачі мікропозик в Pozika.com.ua

Отримати мікропозику в даній мікрофінансової організації можуть:

 • громадяни України від 18 до 65 років;
 • громадяни, які можуть пред'явити свій паспорт та ідентифікаційний код для підтвердження особи;
 • громадяни, у яких є оформлена на них платіжна карта будь-якого банку України.

Документи,які потрібні для отримання грошей:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний податковий номер;
 • діюча банківська карта;
 • дані про клієнта.

Але є і кілька нюансів, які слід враховувати.

Кожна компанія, яка видає кредит онлайн, працює за схожою системою. Головна перевага таких компаній полягає в тому, що вони видають кредити клієнтам в 90% випадків, навіть з поганою кредитною історією і неофіційною зарплатою. Однак за свої послуги, щоб покрити ризики, мікрофінансові організації стягують великі комісії. 

Як оформити мікрокредит в Pozika.com.ua: покрокова інструкція

1. Визначити суму і термін, на який буде комфортно позичити гроші.
Максимальна сума позики для нових клієнтів становить 5000 гривень. Максимальний термін необмежений при користування послугою «Пролонгація».

2. Оформити заявку і пройти реєстрацію для отримання позики.
Уважно і повністю заповніть заявку, наявність помилки може послужити причиною відмови в наданні позики. Для реєстрації заповніть всі поля.

3. Придумати пароль, який буде підтвердженням вашої особистості при користуванні сайтом. Нікому не повідомляйте свій пароль. На телефон прийде повідомлення з кодом перевірки. Введіть код у відповідні поля, щоб підтвердити свій доступ в особистий кабінет.

4. Пройти верифікацію банківської карти. На карті буде заблокована випадкова сума до однієї гривні, для підтвердження необхідно вказати точну суму з копійками. Після верификації ця сума буде розблокована.

5. Ознайомитися з правилами надання позик і надати згоду на отримання позики. В особистому кабінеті буде доступний текст кредитного договору з даними і реквізитами, які ви вказали при реєстрації. Для підтвердження своєї згоди з умовами договору натисніть на кнопку «Підписати договір» і введіть код з смс-повідомлення. Угоди на сайті МФО потрібно укладати за допомогою електронного цифрового підпису.

Якщо ви отримували кредит в даній мікрофінансової організації раніше, увійдіть в особистий кабінет, використовуючи свій логін і пароль. При повторному оформлені позики через особистий кабінет ви витратите менше п'яти хвилин.

Акції та бонуси компанії

Дана мікрофінансова організація часто проводить акції і дає клієнтам знижки. Наприклад, в жовтні 2019 року компанія пропонує скористатися зниженою ставкою: 0,01% в день від суми тіла кредиту на термін від 7 до 14 днів. 

Стандартні умови: 2% в день від суми тіла кредиту, термін від 3 до 21 дня. Максимальна сума кредиту, яку ви можете отримати – 5000 грн.

Як оплатити борг

Погасити кредит в даній мікрофінансової організації можна кількома способами:

 • оплата картою. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет і перерахувати гроші в рахунок погашення кредиту;
 • через платіжний термінал. Можна скористатися платіжним терміналом мережі LiqPay;
 • банківським переказом. Для цього потрібно вказати реквізити компанії в відділенні банку. Їх можна знайти на сайті Pozika.com.ua.

Заборгованості та їх наслідки

Якщо клієнт не сплатив борг до зазначеної в договорі дати, йому буде нараховуватися пеня з першого дня прострочення. Вона становить 2% від суми заборгованості, і щодня зростає за рахунок збільшення самого боргу. 

Якщо ж ці заходи не подіють на клієнта, і він не виплатить свою заборгованість, компанія залишає за собою право передати цей кредит колекторській фірмі, або звернутися до суду для вилучення боргу.

Відгуки

Розкажіть про свій досвід оформлення кредитів в Pozika.com.ua у коментарях на Finance.ua: ви допоможете сформувати враження про компанію у інших користувачів, розкажете про її реальні недоліки та переваги та звернете увагу компанії на проблеми, які вона має усунути.