Кредитні картки для водіїв

Найпростіший спосіб заощадити на паливі

Що більше витрачаєш, то більші бонуси. З цього погляду високі ціни на паливо - не таке вже й зло. До того ж українські банки полюбляють заохочувати тих, хто часто витрачає гроші в мережах АЗС.

Про базові принципи економії на паливі за допомогою бонусів «Фінанси.ua» вже розповідав. Ясна річ, найвигідніше заправлятися в одній і тій самій мережі. Так ви отримаєте бонуси як від АЗС, так і від банку. Але знайти потрібну заправку не завжди виходить. Наприклад, за кордоном. Та й в Україні запросто може скластися ситуація, коли найкраща заправка – найближча. Ось що українські банки пропонують для таких випадків.

Кредитний ліміт
До 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 50 000 грн
Пільговий період
До 55 діб
Обслуговування
360 грн
 • Кешбек до 10% в усіх АЗС
 • Додаткова знижка на ОККО
 • Зняття готівки без комісії
 • Асистанс-сервіс 24/7
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard

Global Auto Card – найвигідніша кредитна картка для економії на паливі без прив'язки до мережі АЗС. За кожні 10 гривень, витрачені на заправці, банк нарахує 3 бали в бонусній програмі MasterCard Rewards. Витратити їх можна на паливо. Щоправда, тільки в мережі ОККО. 500-гривневий сертифікат обійдеться в 5900 балів. Щоб їх накопичити, потрібно витратити на заправках близько 18 000 гривень. За нинішніх цін на паливо це близько 650 літрів фірмового бензину мережі ОККО Pulls. Економія більша, якщо заправлятися на ОККО. При розрахунку Global Auto Card в цій мережі ви отримаєте додаткову знижку в 1 гривню на літр. Недолік картки – 30 гривень на місяць за обслуговування.

Кредитний ліміт
500 - 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 75 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Доставка карти фахівцем Банку
 • Розстрочка до 24 міс під 0,01% річних
 • Кешбек до 20%
 • Бере участь в програмі лояльності Альфа-Банку Україна Cash'U CLUB
 • Акція «Варто спробувати!»
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard

«Максимум» непогана, але є нюанси. «Альфа» нараховує 3% за розрахунки на заправках. За вирахуванням податків і зборів чистими на руки вийде 2,43%. Менше, ніж дає OTP, зате це не бонуси, а гроші, які можна витратити де завгодно. Карткою можна розраховуватися за кордоном, адже банк не бере плату за конвертацію. Щоправда, у неї немає чіпа, тому деякі термінали за кордоном обробити її не зможуть. Але головний недолік – банк обмежує суму виплати кешбеку 500 гривнями на місяць. Щоб заробити таку суму, потрібно витратити на заправках трохи більше ніж 20 000 гривень. Серйозний плюс картки – безкоштовна розстрочка, яку можна оформити на будь-яку покупку. Мінус – картка вимагає багато уваги. Якщо проґавити дату погашення боргу, то банк спише 60 гривень комісії.

Кредитний ліміт
1 000 - 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 75 000 грн
Пільговий період
До 92 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Кешбек до 10%
 • Відсоток на залишок - 10%
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard

За Card Blanche White банк «Ідея» нараховує на заправках 3% кешбек. Плюс картки – вона чіпована. Тобто розплатитися можна буде у більшості терміналів світу. Ще одна перевага – зрозумілий пільговий період. Заявлені банком «до 90 днів» – правда лише частково, такий довгий пільговий період «Ідея» дасть лише один раз, на першу покупку і тільки за вдалого збігу обставин. Але і 60 днів – комфортний термін. Мінуси – 1% комісії за конвертацію і 500-гривневі обмеження суми кешбеку на місяць.