Кредитні картки для водіїв

Найпростіший спосіб заощадити на паливі

Що більше витрачаєш, то більші бонуси. З цього погляду високі ціни на паливо - не таке вже й зло. До того ж українські банки полюбляють заохочувати тих, хто часто витрачає гроші в мережах АЗС.

Про базові принципи економії на паливі за допомогою бонусів Finance.ua вже розповідав. Ясна річ, найвигідніше заправлятися в одній і тій самій мережі. Так ви отримаєте бонуси як від АЗС, так і від банку. Але знайти потрібну заправку не завжди виходить. Ось що українські банки пропонують для таких випадків.

Кредитний ліміт
До 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 50 000 грн
Пільговий період
До 55 діб
Обслуговування
360 грн
 • Кешбек до 10% в усіх АЗС
 • Додаткова знижка на ОККО
 • Зняття готівки без комісії
 • Асистанс-сервіс 24/7
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard

За кожні 100 гривень, витрачені на заправках карткою Global Auto Card від ОТП Банку, банк нарахує 3 бали в бонусній програмі MasterCard Rewards. Використовувати їх можна зокрема і на паливо. Щоправда, поки що тільки в мережі WOG. 200-гривневий сертифікат обійдеться в 2400-2500 балів (ціна може змінюватися). Щоб їх накопичити, потрібно витратити на заправках понад 80 000 гривен.

Економія буде ще більшою, якщо заправлятися на ОККО. При розрахунку Global Auto Card в цій мережі ви отримаєте додаткову знижку – 1 гривня на літр. Недолік карти – 30 гривень на місяць за обслуговування.

Кредитний ліміт
1 000 - 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 75 000 грн
Пільговий період
До 92 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Вибір клієнтів FinAwards 2020
 • Кешбек до 10%
 • Відсоток на залишок - 10%
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay

За Card Blanche White банк «Ідея» нараховує на заправках 3% кешбеку. Плюс картки – вона чипована. Тобто, розплатитися можна буде в більшості терміналів світу. Ще одна перевага – непоганий пільговий період в 62 дні. Заявлені банком «до 92 днів» – всього лише красивий маркетинговий хід; такий довгий пільговий період «Ідея» дасть тільки один раз, на першу покупку, і лише при вдалому збігу обставин. Але і 62 дні – комфортний строк, щоб безкоштовно користуватися банківськими грошима. Мінуси – 1% комісії за конвертацію та 500-гривневе обмеження суми кеш беку на місяць.

Кредитний ліміт
До 100 000 грн
Ліміт без довідки
До 30 000 грн
Пільговий період
До 55 діб
Обслуговування
150 грн
 • Кешбек до 2 %
 • Відсоток на залишок - 10%
 • Безкоштовне смс сповіщення
 • Програма лояльності для справжніх друзів
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

«Велика п'ятірка» від ТАСкомбанку хороша тим, що її власник отримує 2% «чистими» (після вирахування прибуткового податку та військового збору) від суми, витраченої на АЗС. Тобто заправивши бак і заплативши 1500 гривень, отримуєш 30 гривень назад. Кешбек падає на спеціальний бонусний рахунок, звідки можна виводити кошти хоч щодня і гасити ними заборгованість за кредиткою або виводити на будь-яку іншу банківську картку. Всього за місяць так можна заробити 777 гривень.

Картка безкоштовна в користуванні і не має прихованих комісій або заплутаних тарифів. Головне – не забувати погасити заборгованість за кредитом до 25 числа наступного місяця.

Кредитний ліміт
5 000 - 250 000 грн
Ліміт без довідки
До 25 000 грн
Пільговий період
До 57 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Перші 30 днів Банк повертає 20% від витрат
 • З 31 дня діють постійні знижки
 • Відсоток нараховується за будь-які розрахунки у торгових мережах та мережі інтернет
 • Отримуйте кешбек при безготівковому розрахунку картою
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Картка Fishback порадує перш за все тих, хто полюбляє заправлятися на «ОККО». Купуючи паливо в цій мережі АЗС, її власник отримує 4 гривні знижки на кожному літрі бензину і 1,5 гривні – на кожному літрі газу. Крім того, розраховуючись кредиткою Fishback в мережі торгових точок – учасників програми Fishka (супермаркети «Фуршет», аптеки та ін.), можна отримати додаткові до 10% кешбеку у вигляді балів і потім оплачувати ними паливо на «ОККО».

При оформленні картки банк може закрити очі на відсутність офіційного трудового стажу, але він вкрай прискіпливий до кредитної історії. Також в разі виходу з пільгового періоду доведеться оплатити страховку в розмірі 0,7% від суми заборгованості (мінімум – 15 гривень).